trende
trende

Kombi Bakımı & Tamiri

Kombi Bakımı & Tamiri

Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde, kombide oluşan arızayı hızlıca çözümlemek adına, uzaktan müdahale imkanı söz konusuysa müşterimize telefonda yardımcı oluyoruz. Yerinde müdahale edilmesi gereken arızalara yönelik profesyonel çözüm için uygun bir randevu oluşturarak, uzman personelimiz müşterilerimizi adresinde ziyaret etmekte ve kombide bulunan arızayı çözümleyerek, kombi tamirini gerçekleştirmektedir.

Doğalgazın her geçen gün biraz daha yaygınlaşması ile birlikte kombi kullanımı da oldukça geniş bir kesim tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Kombiler insan hayatının oldukça önemli bir parçası haline gelmiştir. Uzun ömürlü bir kombi kullanımı için mutlaka gerekli özenin göstermeniz gerekiyor. Kombi bakımı konusunda kişilerin periyodik olarak hizmet alması hem yaşam riskleri hem de cihazların uzun ömürlü olması açısından büyük bir önem taşıyor.

Kombi arızalarının ve kombi tamiri giderilmesinde profesyonel destek almanız gerektiği gibi kombi bakımı konusunda da profesyonel hizmetler almanız gerekiyor. Bu süreçte kombilerin çok ciddi maliyet gerektiren hasarlar meydana getirebileceği görülmektedir. Bu cihazların periyodik olarak her sene bakımlarının yapılması ilerleyen süreçte arıza vermemesi ve performansını koruması açısından büyük bir önem taşıyor. İşinin ehli mesleki yeterlilikleri bulunan ustalar tarafından bakımının yapılması da son derece önemlidir. Kombi servisi olarak biz de uzmanları, üreticiler ve kombi servisleri tarafından kombi temizleme işleminin yılda en az bir defa yapılması önerilmektedir. Kombi bakımı cihazlarınızın çalışma performansı daha da yükselecektir. Aynı zamanda olası bir arıza durumu da önceden tespit edilerek daha büyük masraflardan korunmanızı sağlayacaktır.

Kombilerin bakımları düzenli olarak yapılmadığı takdirde cihazlar su yalıtımında yeteri kadar performans sağlayamayabilir. Aynı zamanda kireçlenme donmaya karşı daha dayanıksız bir hale gelebilir. Kombi bakımı düzenli bir şekilde yapılmadığı zaman gaz kaçağı ve su kaçağı, kalorifer peteklerinin yeterince ısınmaması, performans kaybı, yüksek doğalgaz faturası gibi sorunlar meydana getirebilmektedir. Bunların yanında kombilerin iç kısımlarının aşırı derecede tozlanması cihazların yeteri kadar alev boyutu oluşturamaması ve sıcak suyun istenilen derece ulaşmaması neden olabilmektedir. Bu durum kombinin işlevini yerine getirememesi de son derece önemli etkenlerden biridir. Kombi Temizleme sırasında peteklerinde kontrol edilmesi gerekmektedir. Gerekli durumlarda Petek temizliğinin yapılması çok büyük önem arz etmektedir.

Kombi temizleme nasıl cihazın ömrü ile alakalı ise petek temizleme aynı derece de önemlidir. Peteklerde oluşan tortu, balçık, kireçlenme gibi etkenler kombi kış ayarında çalıştığı zaman devir daim pompası sayesinde kombinin içerisinden geçmektedir. Bu durum cihazın devirdaim pompası, üç yollu, sensörler, ana ve plaka eşansör, 3 bar ve bar saati aralanması neden olabilmektedir. Bu arızalar ciddi maliyet gerektiren tamir işlemleridir. Kombi arızaları ve kombi tamircisi olarak konusunda deneyimli olan ve bakım sırasında karşılaşılabilecek olası doğalgaz arızaları fark edebilecek bir firmammız kombi bakımı açısından son derece önemlidir. Kombi temizleme hizmeti de veren firmamız sizlere bu süreçte aradığınız en iyi desteği sağlayabilir. Firma çalışanlarımız tüm kombi markalarının temizleme ve bakım işlemlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Profesyonel olarak verdiğimiz bu kombi temizliği, doğalgaz arızaları, doğalgaz tamiri ve petek temizleme sayesinde cihazlarınızın ömrünü uzatacak çalışmalar yapıyoruz.

Our Score
7/24 Servis Ara