trende
trende

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Sektörde daima yeniliklerin öncüsü olan firmamız ile tanışarak sizde etkin bir su tesisatçısı hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bizi sürekli tercih eden müşterilerimiz arasında yer alarak tesisat sorunlarına hızlı ve kaliteli çözümler getirebilirsiniz. Yaptığımız tüm kaliteli çalışmalar sonucunda daha fazla sayıda kullanıcı, yani hizmet alanlar tarafından tercih edilen bir firma hâline gelmekteyiz.

Sonuç olarak su tesisatçısı olsun, diğer meslek grupları olsun topluma en fazla katkı sağlama çabası içinde olunması, ürün ve hizmetin her zaman en kalitelisini sunma arayışı içinde olunması gerektiğine inanmaktayız. Akıllıca ve emek verilerek iş yapmak, bunun yanında hep gelişime ve yeniliklere açık bir şekilde çalışma disiplinini yakalamak ve uygulamak hem kullanıcı hem de hizmet veren firma adına kârlı ve de faydalı bir iş olacaktır.

Bu iş disiplini anlayışı içinde her geçen gün kendini geliştiren, teknoloji kullanımı noktasında yenilikleri takip eden ve fayda sağlayacak bilgileri, becerileri edinen bir ekiple çalışıyor olmamız sizlere en iyi hizmeti en doğru şekilde ulaştırmamızı sağlamaktadır. Su tesisatçısı olarak güvenilir ve işini özenle yapan, ekipmanları en doğru şekilde kullanmakta olan çalışanlarımız ile hizmet verme noktasında disiplinle, titizlikle işlerimizi yapmaktayız. Teknolojik aletlerin kullanımı ise ekstra bir güven ve avantaj sağlamaktadır.

Tüm tesisat sorunlarının çözümleri için güvenerek ve öncelikli olarak bize ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Su tesisatlarında oluşacak sorunlar artık çözümsüz değildir. En etkili bir şekilde çözüm yolları uygulanarak sorunlarınızı gidermek için kaliteli bir personel kadrosuyla yanınızdayız. Plastik su tesisatlarının hızlı şekilde döşenebilmesi, malzeme fiyatının düşük olmasından dolayı, çok avantajlıdır. Ayrıca herhangi bir arıza durumunda, su tesisatı tamiratı da çok basittir. Her şeye rağmen su tesisatı döşenirken dikkat edilmesi gereken ve çok önemli olan birkaç nokta vardır. Tesisat, zeminin ya da duvarın içinde kalacağı için, herhangi bir sorun olması durumunda her yerin kırılması gerekecektir. Bu noktada kullanılan malzeme ve yapılan işçilik belirleyici rol oynar. Sıhhi tesisat yapımı ustalık isteyen bir iştir. Plastik boru döşeme işine kolay gözle bakılsa da yapılan işten sonra kaçak çıkmaması önemlidir.

Plastik boru döşeme işine kolay gözle bakılsa da yapılan işten sonra kaçak çıkmaması önemlidir. Sıhhi tesisat borusu döşeme işi ciddiye alınması gereken bir konudur. İster yeni yapılan tesisat sistemi olsun, ister var olan tesisatın yenisiyle değiştirilmesi işi olsun basite alınması halinde su kaçağı problemlerinin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Günümüzde kullanılan plastik borular sıhhi tesisat döşemesi açısından kolay gibi görünse de temiz su tesisatı döşenirken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Eğer işinde uzman olmayan biri tarafından su tesisatı döşenirse su kaçağına neden olacaktır.

Su kaçakları sonuçlarından korkulan ve tespiti ciddiye alınması gereken bir problemdir. Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşan biri bunu tek başına çözmesi mümkün değildir. Kaçağın tespiti ve sorunun giderilmesi için profesyonel uzman kişilerden destek alması gerekiyor. Su kaçağı probleminin yaşandığı mekânda hassas dinleme cihazları sayesinde kaçak net bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Uzmanlarımızın kullandığı hassas cihazlar su kaçağı tespiti için oldukça önemlidir. Bu nedenle de su kaçağı olan mekanlara gelen uzman arkadaşlarımız kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek adına hassas olan bu cihazlar ile dinleme yapmaktadır. Yapılan bu dinleme sayesinde uygun ortak sağlanır ve dinleme ile su kaçağının ana yeri tespit edilir. Bu sayede de kaçağın olduğu ana bölüm için tekrar tekrar kırmak zorunda kalınmadığı için tadilat sorunları oluşmamaktadır. Bilinçsiz ve amatörce yapılan su kaçağı bulma işlemleri tadilat sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Tadilat ile uğraşmak istemiyorsanız, su kaçağı tespiti için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Our Score
7/24 Servis Ara