trende
trende

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Firma olarak tıkanıklık açma sorunlarınızda ustalarımız sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Sizlere modern teçhizatlar ve uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz. Bu sayede yaptığımız faaliyetlerde çözüm odaklı çalışıyor, sorunun tekrarlanmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz. Tıkanıklık açma işlemleri, profesyonel firmalar tarafından yapılması gereken özel bir faaliyet alanıdır. Tıkanıklığın sorunsuz şekilde giderilerek giderin açılması ve kullanımına devam edilmesine ihtiyaç vardır. Bu kapsamda yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Hemen geliriz, her türlü tıkanıklık sorununda sizlerin yanındadır.

Tıkanıklık sorunları, yaşam alanlarında karşılaşılacak en can sıkısı problem sahalarından biridir. Söz konusu sorunun kısa sürede çözülmemesi durumunda, yaşam alanlarında tıkanıklığın yaşandığı bölümler kullanılamaz. Bunun yanında ev ya da işyerinde pis koku kötü bir durumdur. Yaşanan gider tıkanıklığı sorunları, doğal olarak hayat konforunu doğrudan etkileyen hususlar arasındadır. Sayılan nedenlerden dolayı soruna derhal müdahale edilmesine ihtiyaç vardır.Tıkanıklık açma sorununuz ne kadar büyük bir problem olursa olsun işinde uzman ustalarımız kısa sürede sorunu giderme imkânına sahip. Acil Tıkanıklık açma hizmeti için web sitemiz üzerinden Tıkanıklık Açma ustalarımızla iletişime geçin.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Yaşam alanlarında karşılaşılan en sorunlu tıkanıklık açma problemi tuvaletlerde yaşanan sorunlardır. Tuvaletin kullanılamaması ya da tuvaletin gider deliğinden dışarıya lağım sızması gibi sorunlar kullanıcıyı doğrudan etkileyen problemlerdir. Soruna kısa sürede çözüm bulunmadığı sürece tuvalet kullanılamayacak, yaşam alanında pis koku meydana gelecektir. Bunun yanında soruna müdahalede geç kalınması durumunda çeşitli salgın hastalıklara da davetiye çıkar. Tuvaletin tıkanması durumunda ilk etapta kendinize soruna müdahale etmeyi de düşünebilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemi kapsamında kendiniz aşağıdaki işlemleri yapmayı düşünebilirsiniz.

Tuvaletin tıkanmasının nedeni, tuvalet giderine yabancı cisim atılması ya da suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıtlarının gidere gönderilmesidir. Tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler gider hattının belli bir noktasından sonra ilerleyemez. Tıkanıklığa sebep olan madde görünür noktada ise giderden çıkarmayı düşünebilirsiniz. Gider hattındaki borulara zarar vermeyecek şekilde gider hattını çubuk benzeri bir cisimle açmaya çalışabilirsiniz. Pompa ile gider hattından basınç oluşturarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz. Tuvalet kapağı kullanarak gidere yabancı cisim kaçmasına engel olabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma
Tıkanıklık açma faaliyetlerinde sıklıkla yaptığımız işlemlerden biri de lavabo tıkanıklığı açılmasıdır. Lavabolar, yaşam alanlarında tıkanıklığın en çok yaşandığı bölümlerden biridir. Lavaboya, suda erime özelliği olmayan madde gönderilmesi, traş olurken gidere gönderilen saç, sakal gibi maddeler, lavabonun kısa sürede tıkanmasına neden olur. Bu tür tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınızda da tıkanıklığa kendiniz müdahale etmeyi düşünebilirsiniz. Aşağıdaki lavabo açma işlemleri ile sorunu çözmeniz mümkün olur. Tıkanan lavaboya pompa ile basınç oluşturarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Lavabonun üst kısmındaki deliklerden şiş benzeri bir madde ile tıkanan noktayı açmaya çalışabilirsiniz. Lavabonun alt kısmında bulunan bağlantı borusunu sökmeyi düşünebilirsiniz. Basit bir tornavida ile sökülen borudaki tıkanıklığa neden olan maddeleri temizleyebilirsiniz. Tıkanıklığı gidermek için lavabo açıcı kimyasal kullanımını da düşünebilirsiniz.

Kırmadan Pimaş Açma
Tıkanıklık açma işlemlerinin kırmadan yapılması esastır. Eski nesil uygulamalarda tesisat firmalarının karşılaştığı sorunlarda direkt olarak kırma işlemi yaptığı görülmektedir. Bu da maddi ve manevi anlamda insanları rahatsız eden hususlardır. Kırma işlemi esnasında etrafın kirlenmesi, yaşam alanındaki estetiğin bozulması söz konusudur. Bunun yanında yapılan işlemin uzun süre devam edeceği de göz önünde bulundurulmalıdır. Tıkanıklık açma işleminin uzun sürmesi demek, yapılan tamirat süresince tıkanıklık bölgesinin kullanılamaması demektir. Bu da doğal olarak çeşitli mağduriyetler yaşanmasına neden olacaktır.

Tıkanıklığın neden olduğu bölümlerden biri de pimaş borusudur. Gider hattında bulunan sağlam bir boru olan pimaş, yabancı maddelerin bu noktaya takılması ile tıkanır. Diğer tıkanıklık sorunlarında olduğu pimaşın tıkanması durumunda da tıkanıklığın yaşandığı bölüm kullanılamaz. Bu da yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetlerin yaşanması demektir. Diğer basit tıkanıklık sorunlarını zaman zaman kendiniz de giderebilirsiniz. Basit tıkanıklık sorunlarına tel ya da pompa ile müdahale ederek sorun ortadan kalkar. Fakat pimaşın tıkanması durumunda kendiniz tıkanıklık açma işlemi uygulayamazsınız. Özetlemek gerekirse bu kapsamda soruna uzman müdahalesine ihtiyaç vardır.

Pimaş tıkanıklığı profesyonel bir müdahale ile açılmasına ihtiyaç vardır. Bu kapsamda firmamızdan en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Firma görevlilerimiz arıza sorununun tarafımıza bildirilmesini müteakip kısa sürede soruna müdahale etmek için adresinize gelecektir. Ayrıca aşağıdaki işlemler yapılarak pimaş açma işlemi olur. Pimaşın hangi noktada tıkandığı ile ilgili yine kameralı gider açma cihazı ile bakılır. Monitörden tıkanıklığın hangi noktada olduğu gözükür. Buna göre bir yol haritası belirlenerek sorun çözüme kavuşur.

Firmamızı tercih ederek, tıkanıklık açma sorununuz ne kadar büyük olursa olsun gerekli çözüm üretimi sağlanır. Sektörde üstün bir tecrübe ile faaliyetlerini yürüten firmamızdan tüm tıkanıklık sorunlarınıza çözüm bulun. Özetlemek gerekirse firmamız kırma dökme işlemi olmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirecektir. Tesisat firması seçmek oldukça önemlidir. Piyasadaki bir kısım firmaların tesisat sorununu çözmeye çalışırken çok daha büyük bir soruna sebep olurlar. Bu tür firmalarla çalışmak, küçük bir sorunu çözmeye çalışırken çok daha büyük sorunlara neden olmak demektir. Tıkanıklık Açma firması olarak sorunlarınızı en kısa yoldan ve ilerleyen zamanda daha büyük sorunlarla karşılaşmayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Kısacası kaliteli hizmeti cazip fiyata alacağınız firmamızdan 7/24 tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz.

Our Score
7/24 Servis Ara